ALACAKARANLIK - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kristeN röpörtaj :)

YazarMesaj
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Lisa dafnez Garfi

kristeN röpörtaj :) Empty
MesajKonu: kristeN röpörtaj :)   kristeN röpörtaj :) I_icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:47 am

kristeN röpörtaj :) Kristenstewartresim0111

Kristen’ın Robert’la ilk tanışması, yönetmen Catherine Hardewicke’in, aralarındaki kimyayı görmek ve filmin yönünü gerçekten bulup bulmadıklarını anlamak istediği için, onun Los Angeles’daki evinde olmuş.
“O çok iyi bir oyuncu ve çılgınca bir çalışma ahlakı var. Bu konuda çok hassas. O kesinlikle mükemmel. Benim mükemmel Edward’ım o.” diyor Kristen Stewart.
Beklenen şekilde, 22 yaşındaki Robert Pattinson ile o zamanlar 17 yaşında olan Kristen Stewart arasında, Oregon Ormanları’nda yapılan çekimler sırasında romantik bir yakınlaşma olduğu konusunda dedikodular dönmeye başladı. Set dışındaki ilişkileri yönetmen Hardewicke’i bir miktar rahatsız etmiş. Özellikle de Kristen’ın 5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı, oyuncu Mike Argarano’dan ayrılmasını, Rob ile aralarındaki yakınlığa bağladığını ve yüzden de çok büyük üzüntü duyduğunu açıklamıştı Catherine Hardewicke
Mike Argarano, 2005 yılında birlikte çalıştıkları Lords Of Dogtown’dan beri Catherine Hardewicke’in yakın arkadaşı…
Kristen Stewart derin bir nefes alıyor ve Hardewick’in yorumlarına cevap vermeden önce biraz düşünüyor.

“Aramızda aslında bir sorun yoktu. Erkek arkadaşımı, Robert Pattinson için terk etmedim.” diyor. “Ama çok uzun zamandır birlikteydik ve bazı şeyler artık çılgınca gelmeye başlamıştı. Sonunda, durum böyle olduğunda da kaçınılmaz olarak bazı kararlar almak zorunda kalıyorsunuz. Bu durumun Robert açısından da zor olduğunu biliyorum. Bunu benden daha iyi hiç kimse bilemez. Çünkü koca bir film boyunca onunla birlikteydim. Bu filmi birlikte yaptık.”
http://hpwf.friendhood.net/forum.htm

kristeN röpörtaj :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart