ALACAKARANLIK - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

David Slade Tutulma Hakkında Konuştu!

2 posters
YazarMesaj
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Lisa dafnez Garfi

David Slade Tutulma Hakkında Konuştu! Empty
MesajKonu: David Slade Tutulma Hakkında Konuştu!   David Slade Tutulma Hakkında Konuştu! I_icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 7:50 am

“Kitaptan uyarlanan bir filmi çekmenin en güzel yönlerinden biri stüdyonun filmi değiştirebileceği bir şey olmaması” diyor David Slade ve ekliyor, “Bu stüdyo bir şeyleri değiştirmek istiyor anlamına da gelmiyor tabiki!”.

David kitaba bağlı kalacaklarına dair söz veriyor – hikayeyi değiştirmenin hiçbir anlamı yok diye ekliyor.

“Slade’in Twilight’ında ne fark olacak?

-Gerçekten bilmiyorum henüz çekmeye bile başlamadık.”

Yönetmen ne istediği ile ilgili birkaç temel fikrinin olduğunu, farklı olmaktan çok iyi bir hikaye anlatma konusunda endişeli olduğunu söyledi.

“Bu daha karanlık ve bunda önceki iki filme nazaran daha fazla aksiyon var.” diye ekliyor. ” 3. kitap Bella’nın bakış açısı ile anlatılıyor ama film daha objektif olacak.” Ve bunu nasıl becerecek? “Hikayenin merkezindeki birkaç karaktere odaklanacağız, Jacob gibi ve Bella’nın Edward ile Jacob arasındaki seçimi nasıl yaptığını göstereceğiz.”

David stüdyo ona filmi teklif edene kadar kitapları okumamıştı. Sonra ev ödevini yaptı. “Orta yaşlı bir erkek için bunun içine girmek çok zor” diyor. “Çünkü bu 15 yaşındaki kızlar için yazılmış. Ama bunu geçersek bence bu kitaplar oldukça iyi ve harika bir hikaye.”

David özellikle Dexter‘ın yazarı Melissa Rosenberg‘in harika senaryosu konusunda heyecanlı. Şimdilik onlar hala prodüksiyon öncesi seviyedeler, çekimler ile ilgili planlar bu yıldan sonra başlayacak.

Ona jenerik listesindeki tarzları sorduğumuzda “(30 Days of Night, Hard Candy, ve Aphex Twin, Stone Temple Pilots, System of a Down gibi grupların müzik videoları) Slade tarz fan’ı olduğunu söylüyor. “Kendi dünyanızı sıfırdan çizebilme şansını yakalayabildiğiniz kaç tane farklı şeyiniz var?”

Ayrıca bize “Kablo tv aldığımda yaptığım ilk iş FEARnet’i izlemekti. Midnight Meat Train’i gerçekten çok beğendim. Onu yönetmek istemiştim -stüdyo senaryoyu bana gönderdi- ama sonunda biraz geç kalmıştım.”

Her şeyden sonra birkaç farklı projeye de bakıyor. Hepsi de korku/ fantazi/ bilim kurgu tarzında.
http://hpwf.friendhood.net/forum.htm
Hawkeye's R. O'conner
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Hawkeye's R. O'conner

David Slade Tutulma Hakkında Konuştu! Empty
MesajKonu: Geri: David Slade Tutulma Hakkında Konuştu!   David Slade Tutulma Hakkında Konuştu! I_icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 10:01 am

Bakalım bu film nasıl olcak

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu
» Tutulma filminin çekimleri Eylül' de başlıyor!