ALACAKARANLIK - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hawkeye's S. O'conner

2 posters
YazarMesaj
Hawkeye's R. O'conner
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Hawkeye's R. O'conner

Hawkeye's S. O'conner Empty
MesajKonu: Hawkeye's S. O'conner   Hawkeye's S. O'conner I_icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 2:10 pm

Hawkeye's S. O'conner

Irk:KuRTaDaM

hayat hikayem:
Babamdan aldığım kanla gelen bu eşsiz gücün hakkını vermeliydim.
İlk olarak bir kurtadam olduğumu vampir saldırısında öğrenmiştim.Fakat ilk deneyimim olmasına rağmen ordan sağ kurtulmuştum.Gençlliğimin verdiği çeviklikle ondan kaçmayı başarmıştım.Eve girdiğimde babamı beni o halde görüp neler olduğunu anlamaması mümkün değildi.Olanları sordu.Herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattım.Bana varolan gerçekleri anlattı ve bu gibi şeylerin bir daha yaşanmaması için beni eğitmeye karar verdi.Gün geçtikçe güçleniyor ve bilgi sahibi oluyordum.Babam artık hazır olduğumu ve öğrendiklerimi gerçekte uygulamaya koymamın zamanının geldiğini söyledi.Geceleri birlikte dışarı çıkar birlikte eve dönerdik.Yine o gecelerden biriydi bir vampir grubu gören babam hemen saldırıya geçti.Bende her zamanki gibi teknikleri öğrenmek için babamı izliyorudum.Ben bugüne kadarki tüm çarpışmalarda gözden uzaktaydım ve o günde çatılardan birinde olanları izliyordum.Birden belimde bir el hissettim ve bu el beni havaya kaldırdı.Sonra bağırmaya başladı.Babam dahil ordaki herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı.Tehditler savuruyordu babam onu bırakmamı söledi umutsuzca.Beni tutan vampir ve babam arasındaki göz teması bişeyler anlatır gibiydi.Vampir beni bıraktı ve babam gitmemi söledi.Koşarrak eve gitmiştim.tüm gece bekledim fakat babam gelmedi.İlk defa,gece eve tek başıma girmiştim...
O günden beri o adi yaratıklardan nefret ettim...Size tek bir uyarım var eğer bir vampirseniz yoluma çıkmamanızı tavsiye ederim

Fiziksel Özellikler:1.90 boyundayım siyah gözlüyüm esmerim vs vs
Ruhsal Özelliklerim:Yerine göre duygusal,zeki,başarılı,aşırı hırslı

Rpg:Bügün de olacakların en büyüğünün yaşanacağı gündü.Kurt güdülerim hiç olmadığı kadar hareketli,canlı ve vampir ölümü görmeye de o kadar istekliydi.En kısa zamanda dışarı çıkmak ve biraz eğlenmek istiyordum ki aklıma geçmiş vampir eğlencelerim gelmişti.O küçük vampirciklerin havalı konuşmaları ve ardından bi toz bulutu olmaları tekrar gözümün önündeydi.Bu anılara yenilerini eklemek için çok güzel bir geceydi.
Hemen dışarı çıktım ve vampir eğlencelerime bir ortak bulmak için karanlık sokaklara yürüdüm.Bu eğlence için biraz vampir gerekliydi...
Tam tahminim gibiydi karanlık sokaklar 4 vampir saklıyordu içinde ve bir kurban.Yeni öldürdükleri insanın damarlarını boşaltıyorlardı.Bu eşleşme adil deildi bu nedenle grupları eşitledim ben ve 4 vampir...Kurbanın kanı vampirlerin bütün vücudunu sarmıştı.Beni görmesiyle ayağa kalkan vampirlerden biri diğerlerine komut verdi.Fazla uzun sürmedi...Bir süre sonra hizmetkarlarının ölümünü gören kalan tek eğlencem kaçmaya çalıştı fakat sırtına saplanan pençeyle savruldu ve diğerleriyle aynı kaderi paylaştı.
Bu olay üzerine biraz daha gezindim fakat eğlence o olayla son bulmuştu.

Biraz gecikti özür dilerim ayrıca küçük nedenden dolayı yazmaya biraz ara vermiştim.Anlayışınız için teşekkürler
Antony Tate Fidelio
TWİLİGHT MI O DA NE ?
Antony Tate Fidelio

MesajKonu: Geri: Hawkeye's S. O'conner   Hawkeye's S. O'conner I_icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 3:34 pm

Ben teşekkür ederim..Aynen Bayan Garfi nin gibi çok sürükleyici olmuş..Artık Bir İnsan koruyusucu değil kurtadamsınız.Yalnız İnsan Avcısı konumundasınız ve yazacağınız rpgler insanları avlarken konusu üzerine olmalı..Bir sonraki Takipçi Aşamasında Vampirleri Ele Alırsanız Sevinirim ama insanların yanında vampirleride avlayabilirsiniz lakin bizim istediğimiz şey ilk bölümde rpglerin insan avı üzerine olması Wink...Çünkü bize göre daha çok gençsiniz ve yeni bir kurt adamsınız gözünüz sadece açlığı görecek olduğu için böyle diyoruz..Rpg sezonu başladıktan sonra rütbe yükseltme şansınız olacak ondan sonra sırf vampirleri ele alabilirsiniz.. Kabul Edilmiştir Wink ...
http://alacakaranlik-rpg.yetkinforum.com
Hawkeye's R. O'conner
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Hawkeye's R. O'conner

MesajKonu: Geri: Hawkeye's S. O'conner   Hawkeye's S. O'conner I_icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 3:36 pm

tmm insanda olur ama vampirlerle aramda özel bişey var bu bilinsin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Antony Tate Fidelio
TWİLİGHT MI O DA NE ?
Antony Tate Fidelio

MesajKonu: Geri: Hawkeye's S. O'conner   Hawkeye's S. O'conner I_icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 3:39 pm

Tamam Ama Dediğim Gibi Üyeler Çoğalıp Sezon Başladığında Toplumdan Gizleyerek Nasıl Ava Çıktığınızı Açıklarsanız Daha Memnun Olacağım vampir avıda katarsınız ama insan avı daha ağırlıklı olsun..Umarım Dediğim Anlaşılmıştır...Konu Kilit afro
http://alacakaranlik-rpg.yetkinforum.com

Hawkeye's S. O'conner
1 sayfadaki 1 sayfası