Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI

MesajKonu: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   C.tesi Tem. 11, 2009 9:16 am

harry potter'ın 19 yaşındaki yıldızı daniel Radcliffe US magazine "robert pattinson bir seks sembolü , robert gerçekten seksi bir adam. uzun bir boya sahip " dedi
"eğer kızlar kısa boylu ve inek tiplerden hoşlanıyorlarsa o zaman ben bir seks sembolüyüm !" Grin

daniel robertla çok fazla konuşmadığını söyledi ,ki twilight filmleri harry potter kadar popüler durumda

"son 3 yılda ona muhtemelen 3 kelime söylemişimdir ve bu twilight'ın patlamasından önceydi . ama umarım iyidir . umut ederim ki onu bir noktada yine göreceğim . onun sınırı umarım bir zaman bu premierlerden birine dönecektir " diyor

onun özel hayatın hakkındaki sessizliğini düşünürsek -" romantik bir başrol oyuncusu olarak kişisel hayatımı olabildiğince filmden uzak tutmaya çalışıyorum , sanırım kendi yaşantımda son derece romantik biriyim ! kendim gibi düşünmeyi seviyorum ,belkide eski kız arkadaşlarım benimle aynı fikirde değillerdir!"

işler romantik olmaya gelince " bu herzaman çok uzun ve dolambaçlıdır. "

aLıntı(hpwf)
Kullanıcı profilini gör http://hpwf.friendhood.net/forum.htm
Hawkeye's R. O'conner
TWİLİGHT IN HIRSLISI

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   C.tesi Tem. 11, 2009 9:50 am

Neden o kadar az konuşmuşlar ki halbuki birlikte bi film bile çektiler
Kullanıcı profilini gör
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   C.tesi Tem. 11, 2009 9:51 am

evet gerçekteN garip Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör http://hpwf.friendhood.net/forum.htm

Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart
» alacakaranlığın bellası (krısten stewart) hamilemi
» Rey mysterio konuşması
» Sözel Bölümü Tercih Edilebilecek Alanları
» Amerikan filmi klişeleri.