ALACAKARANLIK - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Lisa dafnez Garfi

Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu I_icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:16 am

harry potter'ın 19 yaşındaki yıldızı daniel Radcliffe US magazine "robert pattinson bir seks sembolü , robert gerçekten seksi bir adam. uzun bir boya sahip " dedi
"eğer kızlar kısa boylu ve inek tiplerden hoşlanıyorlarsa o zaman ben bir seks sembolüyüm !" Grin

daniel robertla çok fazla konuşmadığını söyledi ,ki twilight filmleri harry potter kadar popüler durumda

"son 3 yılda ona muhtemelen 3 kelime söylemişimdir ve bu twilight'ın patlamasından önceydi . ama umarım iyidir . umut ederim ki onu bir noktada yine göreceğim . onun sınırı umarım bir zaman bu premierlerden birine dönecektir " diyor

onun özel hayatın hakkındaki sessizliğini düşünürsek -" romantik bir başrol oyuncusu olarak kişisel hayatımı olabildiğince filmden uzak tutmaya çalışıyorum , sanırım kendi yaşantımda son derece romantik biriyim ! kendim gibi düşünmeyi seviyorum ,belkide eski kız arkadaşlarım benimle aynı fikirde değillerdir!"

işler romantik olmaya gelince " bu herzaman çok uzun ve dolambaçlıdır. "

aLıntı(hpwf)
http://hpwf.friendhood.net/forum.htm
Hawkeye's R. O'conner
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Hawkeye's R. O'conner

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu I_icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:50 am

Neden o kadar az konuşmuşlar ki halbuki birlikte bi film bile çektiler
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI
Lisa dafnez Garfi

MesajKonu: Geri: Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu   Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu I_icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:51 am

evet gerçekteN garip Rolling Eyes
http://hpwf.friendhood.net/forum.htm

Daniel Radcliffe Alacakaranlık Filmi Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Slade Tutulma Hakkında Konuştu!