Alacakaranlıktan Sessizce Çıkışın Hikayesi.Ya bir vampir gibi Susuzsun Yada kendini kontrol edemeyecek kadar hazin bir Kurtsun .. SEÇ BİRİNİ..!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Lisa dafnez gaRfi ..xD

YazarMesaj
Lisa dafnez Garfi
TWİLİGHT IN HIRSLISI

MesajKonu: Lisa dafnez gaRfi ..xD   Perş. Tem. 02, 2009 12:44 pm

Lisa dafnez gaRfi Rolling Eyes

ıRk:vampiR

hayat hikayem:yine o sıkıcı günLerdeN biriydi.Sokakta öyLece doLaşıyordum.Annem beLadaN uzak oLmam konusunda beNi uyarmış ve anca bu şartLa sokağa çıkabiLeceğimi söyLemişti.sonunDa dışarı çıkmış ve öyLece sokakta yürümeye başLamıştım.hava oLdukça sıcaktı .güneş tenimi yakıyodu.ÖyLece doLaşırkeN bağrışma sesLeri duydum.bağrışma= kavga, oLay demekti ki buDa tam benLik bişeydi yeni bi maceRa..
hemeN sesin geLdiği yöNe doru koştum.uLaştığımDa karşıLaştığım manzaRa bi süre kendimden geçmeme nedeN oLdu ..bu ,bu iğrençti.Bişey insan ama tam oLarak deiL.insanLarın böyLe dişLeri oLmazdıki?!ya da biz kimseyi ısırmayız ki boynundan?!Çıkmaz sokakLarın brindeydim köşeDe bişey-Ler
biriLerini öLdürüyoDu..!Ne yapmaLıydım hareket etsem beNi fak edebiLirler diye düşündüm.Sonra bi cesaret attım kendimi iki duvarın arasındaki boşLuğa .kaLbimiN atış hızıNı biLemiyordum.öyLe hızLı atıyodu ki..çok korkmuştum ama bir yandan da ilginç bir maceRA oldu diye düşündüm içimdeN.Kendimi tutamayarak güLdüm…Fark ettim ki bn gülmeden bi kaç saniye önce yanımdan geçmişLer ve beNi fark etmemişLerdi fakat güLme sesimi duyuNca uzun saçLı ,kehribar renkLi gözLü ve bembeyaz teNi oLanı bana döndü.ve hmm…güzeL bi sesiN var insanı rahatLatıyo dedi.ve Beni oLduğum yerdeN çıkardı ..burda ne işiN var ,genç bi kız için bayağı tehLikeLi bi yer burası dedi güLümseyerek..diLim tutuLmuştu ne kadar da rahat konuşuyoRdu.sanki az önce tüm bunLarı yapaN o deiLmiş gibi.Ama o kadaR yakışıkLıydıki…
Ben bişey demeyince gözlerimiN içine uzuN süre baktı…bişey arıyo gibiydi.. yanındaki arkadaşLarı baNa tuhaf bakıyordu.sanki,sanki bi yemekmişim gibi..
Ve bi kez daha konuştu”biLiyo musuN sakLanmak içiN bayağı daR bi yeR seçmişsin ve soN oLarak eğer sakLanmak istiyosaN asLa gülmemeLisin dedi güLümseyerek ve…..
Bi sıcakLık hissettim boynumn sağ tarafıNDa ,sonra karşı konuLamaz bi acı ve ardından geLen karartı…
uyandığımDa “nedeN öLdürmedin bi kişi daha istemiyoruz!” diyodu biri …
tam oLarak nerdeydim biLmiyodum ama bişey faRk etmiştim artık güneşin sıcakLığını hissetmiyordum..

fizikseL özellikLerim:kumraL,uzuN saçLı,kahverengi gözLü,1.65 boyLArında normaL bi kızım.
ruhsaL özellikLerim:meraK benim öbür adım,macera & hayaL~perestimdir.çabuk sinirlenirim,avımı belirledikteN sonra -buNu yapmamaLıyım -diyerek ağLarım.(bunu yapmayı ne zamaN kesicem biLemiyorum.bu yüzdeN bu güNe kadR kimseyi avLAmadım).seveceN biri gibi görünürüm.asLında gizLi oynarım.ama merhametLi biriyimdiR.eğLenceLiyimdiR ve soN oLarak güLmeyi severim
başıma bunLarı açan şey oLsaDa…

rpg =)iLk becerisizLiğim:Vampir olduğumu anLadıktaN sonra susuzluğumu nası giderebiLeceğim öğretiLtişti baNa..bi kurbaN buLmamız gerekiyoDu…10 yaşLarında tenhada biyerDe tek başına oynayaN bi çocuğu hedef aLmıştık …Bi insanı yemek ?!kanın içmek.öldürmesem oLmaz mı diye sormuştum yanımdakiLere.kendinde o gücü hissdebiLecek ve tadına baktıktan sonra durabileceksen c sorun yok diye güLdüLer.anLamadım…

çocuğa yakLaştım…meraba dedi güLerek ..o kadar tatLı güLüyordu ki.meraba dedim yaLnız mısın diye de ekLedim evet annemLer biraz uzakta bn buraDa oynamayı severim dedi…
yanımdakiLer beni uzaktaN izliyordu.hadi der gibi bi bakış attıLar.tmm anLamında başımı salladım fakat çocuğa tam yakLaştığım sıraDa eLinde tuttuğu eLmayı baNa uzattı ve ister misiN dedi.bn ,beN bunu yapamazdım küçücük iyi bi çocuğa zarar veremezdim…Kendimi kaybetmiştim beynim bana bi oyuN oynuyodu belli ki.bi yanım bitir şu işi!-- sanırım haLa insan kaLan öteki yanımsa yapma !!diyordu…hızLa diğerLerinin yanına doğru ağlayarak koştum..
pfff ..daha çok şey öğrenmeN gerek dedi içLerinde en zaLim görüneni…
lol!
Kullanıcı profilini gör http://hpwf.friendhood.net/forum.htm
Antony Tate Fidelio
TWİLİGHT MI O DA NE ?

MesajKonu: Geri: Lisa dafnez gaRfi ..xD   Perş. Tem. 02, 2009 2:19 pm

Vampirliğiniz Kabul Edilmiştir Yeni Rütbeniz İnsan Avcısıdır.. KONU KİLİT..!
Kullanıcı profilini gör http://alacakaranlik-rpg.yetkinforum.com

Lisa dafnez gaRfi ..xD
1 sayfadaki 1 sayfası